Stojany pro papouška

Stromy z kávovníku

Každý papoušek se potřebuje denně prolétnout a ukojit svoji zvědavost i mimo klec. Aby papoušek našel v místnosti místo odpočinku, možnosti k přistávání i k zaměstnání, potřebuje strom ke šplhání nebo místo k sezení (např. brusný nerezový stojan).

Proč si pořídit ptačí strom z kávovníku?

Je to vlastní koutek pro papouška mimo klec.

Každý strom z kávovníku je jedinečný, nádherný kus přírody i dekorace u Vás doma.

Dřevo kávovníku vyniká svou tvrdostí, dlouhou životností a nevšedním vzhledem. 
Je velmi ceněno pro jeho výjimečné vlastnosti.

Kávovníkové dřevo je podstatně tvrdší než dub, buk a jiné evropské dřeviny.

Výhody kávovníkového dřeva oproti nejtvrdším evropským dřevinám (dub, buk, ...) spočívají v jeho dlouhé životnosti, vyšší tvrdosti a snadnější údržbě.
Kávovníkové dřevo je díky své tvrdosti vhodné i pro papoušky s velkou silou v zobáku; při správné volbě tloušťky větví má schopnost odolat i arům či papouškům kakadu.

Další výhodou tohoto tvrdého a houževnatého dřeva je snadná údržba. Nečistoty včetně trusu se díky nízké nasákavosti nevsáknou do dřeva, ale zůstávají na povrchu, odkud je lze snadno vlhkým hadrem setřít.

Kávovníkové stromy pro papoušky jsou taktéž velmi dekorativní a zkrášlí každý interiér. Podívejte se na vyřezávané kávovníkové stojany pro papouška.

Každý strom je navržen tak, aby poskytoval papouškům jak stimulaci svalů při šplhání, tak rozptýlení a zábavu. Každý strom je doplněn o háčky na hračky a kalíšek (u velkých stromů jsou kalíšky dva) na krmivo a vodu.

Stojany pro papoušky jsou vyráběny v různých velikostech, v nabídce jsou stromy z kávovníku stolní , stolní stojany vysoké nad 130 cm a stromy z kávovníku podlahové ) a různých tloušťkách pro každý druh papouška.